44. Maurycy (Maurice) Mędrzycki (Mendjizki) - Pejzaż

    Jan Rubczak
    - Dama z apaszką,

    Alfred Aberdam
    - Martwa natura z leżącym puttem, ok. 1930,

Nr katalogowy: 44

Maurycy (Maurice) Mędrzycki (Mendjizki) (1890 - 1951)
Pejzaż

olej, płótno / 40 x 50 cm
sygn. p.d. Mendjizky

Cena wywoławcza:
25 000 zł
6 098 EUR
8 251 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
7 318 - 9 757 EUR
9 901 - 13 202 USD