62. Jerzy Nowosielski - Lustro

    Magdalena Abakanowicz
    - Portret anonimowy, 2001,

    Alicja Wahl
    - Bez tytułu, 1993,

Nr katalogowy: 62

Lustro

olej, płótno / 50 x 64,5 cm
opisany na odwrocie: JERZEMU / JERZY / (NOWOSIELSKI) / było około 25 lat przedtem

Cena wywoławcza:
130 000 zł
31 708 EUR
42 905 USD

Estymacja:
150 000 - 200 000 zł
36 586 - 48 781 EUR
49 505 - 66 007 USD