8. Alfons Karpiński - Róże

    Włodzimierz Łoś
    - Popas, 1886,

    Marian Stroński
    - Portret kobiety,

Nr katalogowy: 8

Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Róże

olej, tektura / 36 x 50 cm (w świetle ramy)
sygn. p.d.: a.karpiński
Na odwrocie dedykacja z 1947 r.

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 927 EUR
3 961 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 659 - 4 391 EUR
4 951 - 5 941 USD

15 000 zł
3 659 EUR
4 951 USD