21. Wojciech Weiss - Portret kobiety

    Kasper Pochwalski
    - Jędruś,

    Stanisław Kaczor-Batowski
    - Obrona Lwowa w 1918 roku, 1928,

Nr katalogowy: 21

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
Portret kobiety

olej, płótno / 65 x 50 cm
sygn. l.d.: Wweiss

Cena wywoławcza:
25 000 zł
6 098 EUR
8 251 USD

Estymacja:
28 000 - 32 000 zł
6 830 - 7 805 EUR
9 241 - 10 562 USD