12. Ignacy Zygmuntowicz - Zima na Placu Trzech Krzyży

    Jerzy Kossak
    - Napad wilków, 1939,

    Wlastimil Hofman
    - Autoportret, 1921,

Nr katalogowy: 12

Ignacy Zygmuntowicz (1875 - 1947)
Zima na Placu Trzech Krzyży

olej, płótno / 34 x 49 cm
sygn. p.d.: I. Zygmuntowicz

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 659 EUR
4 951 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 879 - 6 098 EUR
6 601 - 8 251 USD