52. Marcin Samlicki - Uliczka La Vignan, 1917

    Henryk Hayden
    - Podmiejski pejzaż francuski, 1930,

    Eugeniusz Zak
    - Portret kobiety,

Nr katalogowy: 52

Marcin Samlicki (1878 - 1945)
Uliczka La Vignan, 1917

olej, płótno / 37 x 46 cm
sygn. p.d.: Samlicki / La Vignan / 1917

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 440 EUR
3 301 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 927 - 3 659 EUR
3 961 - 4 951 USD