50. Szymon Mondzain - Martwa natura z dzbankiem

    Włodzimierz Terlikowski
    - Anemony, 1933,

    Henryk Hayden
    - Podmiejski pejzaż francuski, 1930,

Nr katalogowy: 50

Szymon Mondzain (1888 - 1979)
Martwa natura z dzbankiem

olej, płótno / 46 x 55 cm
sygn. l.d.: Mondzain
na odwrocie: Mondzain/ 5 rue Campagne …. / Paris

Cena wywoławcza:
35 000 zł
8 537 EUR
11 552 USD

Estymacja:
40 000 - 45 000 zł
9 757 - 10 976 EUR
13 202 - 14 852 USD

45 000 zł
10 976 EUR
14 852 USD