97. Magdalena Szczerbakowicz - bez tytułu, 2013

    Barbara Wesołowska
    - Eskadra, 2011/2012,

    Konrad Trzeszczkowski
    - Bez tytułu, 2011,

(ur. 1979 r.) w latach 2000-2001 uczyła się w Ringling School Of Art and Design, Sarasota, Florida. Kolejno studiowała na Wydziale Grafiki ASP im. Wł. Strzemin´skiego w Łodzi. Dyplom licencjacki w zakresie grafiki warsztatowej (linoryt barwny) uzyskała w 2005 r. w pracowni prof. A.M. Bartczaka. Autorka wystaw indywidualnych: Malarstwo, Mały Wojtek Bistro, Warszawa (2013); Malarstwo, Galeria Fetysh, Warszawa (2013); Grafika, Qfajka, Warszawa (2005).

Nr katalogowy: 97

Magdalena Szczerbakowicz (1979)
bez tytułu, 2013

akryl, płótno / 100 x 70 cm
sygn. na odwrocie: Magdalena Szczerbakowicz 2013

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
240 EUR
331 USD