91. Marta Szarek - Panczeniści, 2013

    Marzena Gawrysiak
    - Ada, 2014,

    Monika Walter
    - Inizio, 2012,

(ur. 1979 r.) studiowała w latach 2000-2005 na ASP w Łodzi na wydziale Tkaniny i Ubioru w Katedrze Ubioru. Dyplom zrealizowała z Rysunku i Malarstwa. Kolejno studiowała w latach 2010-2011 na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Została nominowana do głównej nagrody w XXI konkursie im Wł. Strzemińskiego w Łodzi (2004). Autorka wystaw indywidualnych m.in.: Galeria w Urzędzie Gminy, Biskupice (2012); Galeria Chełm, Chełm (2012); Herbaciarnia Anastazja, Łódź (2009); PAN, Klub Nauczyciela, Łódź (2008, 2005); ASP, Łódź (2005); Empik, Galerii Arkadia, Warszawa (2005); Galeria Forum, Łódź (2004). Brała udział w licznych wystawach zbiorowych m.in.: Fanaberie, Żywiecka Chata, Chrzanów (2013); Erotyk, Żywiecka Chata, Chrzanów (2012); Wystawa jednej pracy, Żywiecka Chata, Chrzanów (2011); Galeria przy ul. Wolnica , Bochnia (2011); Galeria Piotra Uznańskiego, Łódź (2010); wystawa w szpitalu im. Kopernika, Łódź (2004).

Nr katalogowy: 91

Marta Szarek (1979)
Panczeniści, 2013

akryl, płótno / 70 x 80 cm
sygn. p.d.: Szarek Marta 2014

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

800 zł
192 EUR
265 USD