39. Bogna Gniazdowska - Owoce i warzywa, 2012

    Zdzisław Nitka
    - Deutschbaselitz. 1943, 2013,

    Ireneusz Walczak
    - Dom, 2012,

(ur. 1964 r.) studiowała na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa prof. S. Gierowskiego oraz w pracowni problemów malarstwa w architekturze prof. R, Winiarskiego uzyskała w 1990 r. Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki. Autorka licznych wystaw indywidualnych m.in. Od tego nie uciekniesz, Galeria Dziekanka, Warszawa (1992); Osoby, Galeria Test, Warszawa (1992); Osoby II, Galeria Styk, Warszawa (1992); Malarstwo, Galeria Art, Warszawa (1995); Reflektionen, Galeria East Art Kunsthandel, Berlin (1997); Album, Galeria Art, Warszawa (1999); Wczoraj, Galeria Promocyjna, Warszawa (2000); Portrety Portretów, Galeria Fret@Porter, Warszawa (2002); Malarstwo, Galeria Promocyjna, Warszawa (2005).

Nr katalogowy: 39

Bogna Gniazdowska (1964)
Owoce i warzywa, 2012

olej, płótno / 52 x 58 cm
sygn. na każdym segmencie p.d.: BG\'12
oraz na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA / OWOCE i WARZYWA / OLEJ / '2012

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

500 zł
120 EUR

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00