29. Zygmunt Menkes - Kwiaty w wazonie, ok. 1937
Nr katalogowy: 29
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Kwiaty w wazonie, ok. 1937
olej, płótno / 81,5 x 63,5 cm
sygn. p.d.: Menkes
- Cena wywoławcza:
65 000 zł
15 367 EUR
21 312 USD
- Estymacja:
70 000 - 80 000 zł
16 549 - 18 913 EUR
22 951 - 26 230 USD