28. Zygmunt Menkes - Tajemnicza kobieta

    Tadeusz Makowski
    - Pracownia L'atelier,

    Zygmunt Menkes
    - Kwiaty w wazonie, ok. 1937,

Nr katalogowy: 28

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Tajemnicza kobieta

olej, płótno / 61 x 46 cm
sygn. p.g.: Menkes
na odwrocie na krośnie malarskim 2 nalepki zagraniczne: Edwin A. Ulrich Museum of Art, Wichita State University z tytułem Mysterious Woman; druga nalepka nieokreślona z tytułem jak wyżej.

Cena wywoławcza:
55 000 zł
13 003 EUR
18 033 USD

Estymacja:
60 000 - 70 000 zł
14 185 - 16 549 EUR
19 673 - 22 951 USD