28. Zygmunt Menkes - Tajemnicza kobieta
Nr katalogowy: 28
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Tajemnicza kobieta
olej, płótno / 61 x 46 cm
sygn. p.g.: Menkes
na odwrocie na krośnie malarskim 2 nalepki zagraniczne: Edwin A. Ulrich Museum of Art, Wichita State University z tytułem Mysterious Woman; druga nalepka nieokreślona z tytułem jak wyżej.
- Cena wywoławcza:
55 000 zł
13 003 EUR
18 033 USD
- Estymacja:
60 000 - 70 000 zł
14 185 - 16 549 EUR
19 673 - 22 951 USD