77. Jacek Pałucha - Magic Man, 2011

    Jan Lebenstein
    - Bez tytułu, 1956,

    Andrzej Kreutz-Majewski
    - Postać w kostiumie teatralnym,

(ur. 1966 r.) studiował na warszawskiej ASP w latach 1987-93. Lider zespołów rockowych Formacja Nieżywych Schabuff, Furmanka i Superpałka oraz Najemcy z kosmosu. Autor projektów płyt własnych zespołów. Zagrał jedną z głównych ról w filmie „Balanga” Łukasza Wylężałka. Od kilku lat zajmuje się wyłącznie malarstwem sztalugowym, ma na koncie kilkanaście wystaw indywidualnych.

Nr katalogowy: 77

Jacek Pałucha (1966)
Magic Man, 2011

olej, płótno / 65 x 81 cm
sygn. p.d.: J. Pałucha 2011
Na odwrocie autorska nalepka – certyfikat autentyczności.

Cena wywoławcza:
3 000 zł
710 EUR
984 USD

Estymacja:
5 000 - 6 000 zł
1 183 - 1 419 EUR
1 640 - 1 968 USD