5. Adam Setkowicz - Przed chatą

    Stanisław Gałek
    - Morskie oko, 1939,

    Zygmunt Sidorowicz
    - Pejzaż z wozem, 1880,

Nr katalogowy: 5

Adam Setkowicz (1875 - 1945)
Przed chatą

olej, płótno / 44 x 94 cm
sygn. l.d.: A.Setkowicz

Cena wywoławcza:
11 000 zł
2 601 EUR
3 607 USD

Estymacja:
14 000 - 16 000 zł
3 310 - 3 783 EUR
4 591 - 5 246 USD