1. Artysta Nieokreślony (Francja, XIX-XX w.) - Miłosny toast kochanków - scena salonowa z epoki rokoko

    Maja Berezowska
    - Pani z pieskiem, 1964,

Nr katalogowy: 1

Artysta Nieokreślony (Francja, XIX-XX w.)
Miłosny toast kochanków - scena salonowa z epoki rokoko

akwarela, gwasz, piórko, tusz, papier / 45 x 60 cm
sygn. p.d.: D.F.

Cena wywoławcza:
2 000 zł
473 EUR
656 USD

Estymacja:
4 000 - 6 000 zł
946 - 1 419 EUR
1 312 - 1 968 USD