2. Maja Berezowska - Pani z pieskiem, 1964

    Artysta Nieokreślony (Francja, XIX-XX w.)
    - Miłosny toast kochanków - scena salonowa z epoki rokoko,

    Henryk Szczygliński
    - Lorietta w swoim repertuarze, 1905,

Nr katalogowy: 2

Maja Berezowska (1892 - 1978)
Pani z pieskiem, 1964

tusz, akwarela, papier / 41 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: Majaberezowska 64

Cena wywoławcza:
2 500 zł
592 EUR
820 USD

Estymacja:
3 000 - 3 500 zł
710 - 828 EUR
984 - 1 148 USD

3 200 zł
757 EUR
1 050 USD