40. Michał Bojara - Robot Celebrities, 2014

    Marcelina Rydelek
    - Transmission, 2013,

    Emilia Gąsienica-Setlak
    - Pomarańcze, 2011,

(ur. 1979 r.) studiował w latach 2006-2008 na Wydziale Intermediów ASP w Poznaniu. Dyplom zrealizował w pracowni prof. G. Przyborka. Wcześniej zrealizował licencjat na Wydziale Grafiki ASP w Łodzi i ukończył Studium Fotografi ZPAF w Warszawie. Finalista konkursów: Rzeźba idealna, CSW Toruń (2011); Pięciobój fotograficzny (1 miejsce oraz Grand Prix, 2008); Biznes w obiektywie (2 miejsce, 2008); Czterobój fotograficzny (1 miejsce, 2007); OIO (1 miejsce, 2007); Samsung Art Master (2007); Ateneum Młodych (2005, 2007); Canon Fashion Contest (półfinał, 2007); Innowacje (wyróżnienie, 2007); Rembrandt (wyróżnienie, 2006); Kanon twórców (I miejsce, 2006); City After eight (II miejsce, 2006); Kanon Twórców (wyróżnienie, 2005). Autor licznych wystaw indywidualnych z zakresu fotografii, malarstwa i projektowania graficznego. Ma na koncie uczestnictwo w kilkudziesięciu ekspozycjach zbiorowych i pokonkursowych.

Nr katalogowy: 40

Michał Bojara (1979)
Robot Celebrities, 2014

akryl, płótno / 116 x 116 cm
sygn. na odwrocie: ROBOT CELEBRITIES / 116X116 / AKRYL / 2014 / Michał Bojara

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 100 zł
264 EUR
361 USD