92. Bartłomiej Koter - Kuba 7, 2014

    Paulina Poczęta
    - Droga mleczna, 2013,

    Magdalena Węgrzyn
    - Przesunięcie IV, 2012,

(ur. 1984 r.) jest z wykształcenia architektem. Dużo rysuje i maluje akwarele prezentujące przede wszystkim przestrzeń zurbanizowaną, choć kontakty ze sztuką rozpoczął od graffiti.

Nr katalogowy: 92

Bartłomiej Koter (1984)
Kuba 7, 2014

akryl, płótno naklejone na płytę / 35 x 21,5 cm
sygn. l.d.: bk
na odwrocie: Polswissart / Bartłomiej Koter / 19.01.2014

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
296 USD