84. Dagna Krzystanek - Kobiety, 2011

    Małgorzata Zembko
    - Innocence, 2012,

    Natalia Sroka
    - Auxerre z cyklu El pueblo, 2012,

(ur. 1989 r.) jest absolwentką Wydziału Artystycznego ASP w Katowicach. Dyplom magisterski uzyskała z wyro´z˙nieniem w pracowni Grafiki ksia?z˙ki dr B. Otto-We?grzyn w 2013 r. Laureatka III miejsca na 11 Mie?dzynarodowym Festiwalu Rysowania, Zabrze, Katowice (2008). Autorka wystawy indywidualnej Przypomniane i wyobraz˙one, Galeria Aya, Katowice (2012). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Masa perłowa, Galeria EMDES, Wrocław (2013); Salon Ilustratoro´w (2013); XII Poznan´skie Spotkania Targowe. Ksia?z˙ka dla Dzieci i Młodziez˙y, Poznan´ (2013); Finaliści konkursu o Grand Prix fundacji im. F. Eibisch, Galeria Sztuki K. Napio´rkowskiej, Warszawa (2012); 7 studentek ASP w Katowicach, Galeria Miejskiego Domu Kultury, Mikołów (2012); sSAFka Student Art Festiwal, Galeria Szyb Wilson, Katowice (2011); Sezon ogo´rkowy, Galeria Pie?tro Wyz˙ej, Katowice (2011); Dwa s´wiaty, Centrum Scenografii Polskiej, Katowice (2011); Figurama. Przegla?d rysunku figuratywnego studento´w Wyz˙szych Szko´ł Artystycznych, Czechy (2011).

Nr katalogowy: 84

Dagna Krzystanek (1989)
Kobiety, 2011

olej, płótno / 100 x 130 cm
opisany na odwrocie: DAGNA KRZYSTANEK Dagna Krzystanek '2011 „Kobiety"

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

3 200 zł
768 EUR
1 050 USD