103. Paweł Rogalski - Biblioteka, 2012

    Monika Walter
    - Paradiso Verde, 2013,

    Maciej Zabawa
    - Zielone sutki, 2013,

(ur. 1989 r.) jest studentem IV roku Wydziału Malarstwa katowickiej ASP, uczy się w pracowni prof. A. Tobisa. Uczestnik wystaw: Młoda sztuka Polska, Museu Nogueira de Silva, Braga, Portugalia (2014); Międzynarodowy Projekcie Plastycznym Głuchy telefon (2013); Odkrywka, Muzem Śląskim, Katowice (2012); wystawa pokonkursowa, Galeria Zadra, Warszawa (2009); absolwenci liceum plastycznego, kamienica Loitzów, Szczecin (2009); wystawa poplenerowa, Ratusz miasta, Dobrzany (2007, 2008, 2009).

Nr katalogowy: 103

Paweł Rogalski (1989)
Biblioteka, 2012

olej, płótno / 50 x 60 cm
opisany na odwrocie: PAWEŁ ROGALSKI 2012

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
230 USD