63. Monika Sikora - Miasto 00, 2013

    Danuta Wójcik
    - Letni sen - taniec, 2013,

    Agata Ruman
    - Biały kandelabr, 2013,

(ur. 1988 r.) w 2011 r. ukończyła studia pierwszego stopnia na ASP w Krakowie na specjalności rysunek oraz malarstwo sztalugowe, uzyskując tytuł licencjata. Aktualnie studentka studiów magisterskich macierzystej uczelni. Wcześniej kończyła Studium Pedagogiczne. Laureatka I nagrody w konkursie Model-studium (2010). Autorka wystaw indywidualnych: Malarstwo i rysunek, GOK, Mogilany (2008); Malarstwo, Galeria M, Kraków (2008). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Afryka, Muzeum Etnograficzne w Krakowie (2010); Afryka, rytmy i rytuały, Muzeum Sztuki Współczesnej, Radom (2011); Partytury graficzne, Galeria Pauza, Kraków (2011); Partytury graficzne 3, Dwór Czeczów, Kraków (2011); Nauczyciel i jego uczniowie, Galeria Onamato, Kraków (2012); 2 Style/ 2 artystki, Galeria DK Podgórze, Kraków (2012).

Nr katalogowy: 63

Monika Sikora (1988)
Miasto 00, 2013

olej, płótno / 80 x 120 cm
opisany na odwrocie: „Miasto 00" Monika Sikora olej na płótnie KRK'2013

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 500 zł
360 EUR
492 USD