47. Jankiel Adler - FIGURA

    Jankiel Adler
    - FIGURA, 1943

    Claude Weisbuch
    - PICADOR,

Nr katalogowy: 47

Jankiel Adler (1895 - 1949)
FIGURA

olej, płótno / 31 x 25 cm
sygn. p.d.: adler

Cena wywoławcza:
40 000 zł
9 281 EUR
10 051 USD

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł
11 601 - 13 922 EUR
12 563 - 15 076 USD

NIESPRZEDANE

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00