55. Jan Cybis - KURY W KOSZYKU

    Edward Matuszczak
    - PLAŻA III,

    Jan Szancenbach
    - MORSKIE OKO, 1994

Jan Cybis. Retrospektywa, Galeria Sztuki Współczesnej Zachęta, Warszawa 1997, s. 154.

Nr katalogowy: 55

Jan Cybis (1897 - 1972)
KURY W KOSZYKU, 1940

olej, płótno / 38,5 x 46,5 cm
sygn. l.d.: Jan Cybis 40 r.
opisany na odwrocie: Jan Cybis 1940 / „Kury w koszyku”

Cena wywoławcza:
30 000 zł
6 961 EUR
7 538 USD

Estymacja:
33 000 - 40 000 zł
7 657 - 9 281 EUR
8 292 - 10 051 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00