28. Alfred Aberdam - KWIATY W WAZONIE

    Miron Duda
    - Trzy gracje.Toaleta,

    Henryk Hayden
    - PORT W POŁUDNIOWEJ FRANCJI,

Nr katalogowy: 28

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
KWIATY W WAZONIE

olej, płótno / 81 x 60 cm
sygn. p.g.: Aberdam

Cena wywoławcza:
40 000 zł
9 112 EUR
10 179 USD

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł
11 390 - 13 668 EUR
12 723 - 15 268 USD

45 000 zł*

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.