33. Stanisław Żurawski - Akt na plaży

    Ludwik Klimek
    - W porcie,

    Maurycy Mędrzycki Maurice Mendjizki
    - PIERRE TARCALI, 1946

Nr katalogowy: 33

Stanisław Żurawski (1889 - 1976)
Akt na plaży

olej, tektura / 68 x 48 cm w świetle oprawy
sygn. l.d.: Żurawski

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 595 EUR
1 782 USD

Estymacja:
8 000 - 9 000 zł
1 823 - 2 051 EUR
2 036 - 2 291 USD

8 000 zł
1 823 EUR
2 036 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.