3. Karolina Jaklewicz - Kompozycja przestrzenna I

    Filip Gruszczyński
    - Mon Amour, 2016

    Artur Przebindowski
    - z serii Megalopolis LXIX (69), 2016

2011: Anamorfoza osobności, Galeria SOCATO, Wrocław.

Nr katalogowy: 3

Karolina Jaklewicz (1979)
Kompozycja przestrzenna I, 2010

akryl, płótno / 120 x 100 cm
sygn. na odwrocie: JAKLEWICZ/ 2010/ KOMPOZYCJA/ PRZESTRZENNA I

Cena wywoławcza:
6 000 zł
1 412 EUR
1 609 USD

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 883 - 2 353 EUR
2 145 - 2 681 USD

III Aukcja Sztuki Najnowszej SANUS PER ARTEM

2-28 kwietnia 2016 r.

30 kwietnia 2016 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój