16. Andrzej Cisowski - Bez tytułu

    Stanisław Młodożeniec
    - Jeziorko Czerniakowskie, 2016

    Gossia Zielaskowska
    - Future is perfect in my dreams afterimage map, 2016

Nr katalogowy: 16

Andrzej Cisowski (1963)
Bez tytułu, 2015

olej, płótno / 90 x 80 cm
opisany na odwrocie: A. CISOWSKI/ 80X90/ 2015

Cena wywoławcza:
6 000 zł
1 412 EUR
1 609 USD

Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
1 648 - 2 118 EUR
1 877 - 2 413 USD

7 500 zł
1 765 EUR
2 011 USD

III Aukcja Sztuki Najnowszej SANUS PER ARTEM

2-28 kwietnia 2016 r.

30 kwietnia 2016 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój