18. Małgorzata Kosiec - Silence

    Gossia Zielaskowska
    - Future is perfect in my dreams afterimage map, 2016

    Agnieszka Sandomierz
    - Amor, 2012

(ur. 1975 r.) w 2000 r. uzyskała dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki i Malarstwa ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Stypendystka Ministerstwa Kultury i Sztuki (1998). Finalistka International Young Art - Artlink 2002 Sotheby's (2002). Jej prace prezentowane były m.in. St' Art 05 Strasbourg Contemprary Art Fairs, 9e edition, Francja (2005); Form London, Wielka Brytania (2007); Cambridge Art Fairs, Wielka Brytania (2009). W ostatnim czasie prezentowała najnowsze obrazy na trzech wystawach indywidualnych: „Typortraits” w Gallery Miva w Malmo w Szwecji (2011), „Ukryte” w Galeria Classix Nouveaux w Warszawie (2012) i “Napięcia” w Galerii Strefa A w Krakowie (2012).

Nr katalogowy: 18

Małgorzata Kosiec (1975)
Silence, 2016

akryl, płótno / 72 x 93 cm
sygn. na krawędzi: KOSIEC
na odwrocie: MAŁGORZATA GOSSIA KOSIEC SILENCE 2016

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 177 EUR
1 341 USD

Estymacja:
7 000 - 10 000 zł
1 648 - 2 353 EUR
1 877 - 2 681 USD

10 500 zł
2 471 EUR
2 816 USD

III Aukcja Sztuki Najnowszej SANUS PER ARTEM

2-28 kwietnia 2016 r.

30 kwietnia 2016 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój