19. Agnieszka Sandomierz - Amor

    Małgorzata Kosiec
    - Silence, 2016

    Andrzej Folfas
    - Akt, 2004

(ur. 1978 r.) studiowała na warszawskiej ASP na Wydziale Malarstwa w latach 1998-2003. Dyplom z wyróżnieniem otrzymała w 2003 r. u prof. W. Szamborskiego, aneks z malarstwa ściennego zrobiła u prof. E. Tarkowskiego. W 2005 r. stypendystka Ministra Kultury i Sztuki. Od października 2005 r. pracuje na stanowisku asystenta na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP. Autorka wystaw indywidualnych m.in.: Galeria Aneks, Warszawa (1999), Okolice ciała, Piwnice Zamku Ujazdowskiego, Warszawa (2003), Malarstwo, Galeria Nizio, Warszawa (2005), The Way Young Lovers Do, Galeria ART, Warszawa (2005), Wenus i Inni, Galeria Promocyjna, Warszawa (2005), Psy górą, Galeria Schody, Warszawa (2006), Galerie Vent d’Est, Bordeaux, Francja (2006), Feministisk Eros, Mitteleuropa, Sztokholm, Szwecja (2006), Malarstwo, Galeria Nova, Poznań (2006), The Limits of Intimacy, Anya Tish Gallery, Houston, USA (2007), Jacy jesteśmy i jacy chcielibyśmy być, czyli sceny z życia codziennego, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2007), Malarstwo, Salon 49, Warszawa (2008).

Nr katalogowy: 19

Agnieszka Sandomierz (1978)
Amor, 2012

tempera, płótno / 85 x 100 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2012

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 177 EUR
1 341 USD

Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
1 648 - 2 118 EUR
1 877 - 2 413 USD

6 500 zł
1 530 EUR
1 743 USD

III Aukcja Sztuki Najnowszej SANUS PER ARTEM

2-28 kwietnia 2016 r.

30 kwietnia 2016 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój