33. Aleksander Roszkowski - ZNIKAJĄCY LĄD

    Tomasz Milanowski
    - BEZ TYTUŁU, 2014

    Jakub Adamek
    - A.P. ŁOWCA VI Z CYKLU ANIMAL PLANET, 2008

Nr katalogowy: 33

Aleksander Roszkowski (1961)
ZNIKAJĄCY LĄD, 2016

olej, płótno / 80 x 140 cm
opisany na odwrocie: ALEKSANDER/ ROSZKOWSKI/ 1115 „ZNIKAJĄCY LĄD”/ 2016

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 118 EUR
2 413 USD

Estymacja:
10 000 - 14 000 zł
2 353 - 3 295 EUR
2 681 - 3 754 USD

10 000 zł
2 353 EUR
2 681 USD

III Aukcja Sztuki Najnowszej SANUS PER ARTEM

2-28 kwietnia 2016 r.

30 kwietnia 2016 r., godz. 19.00
Bristol**** Art & Medical SPA, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój