76. Stefan Gierowski - OB. DCLXXXV

    Leon Tarasewicz
    - Bez tytułu, 1989

    Ryszard Winiarski
    - Przypadek, 1974

Nr katalogowy: 76

Stefan Gierowski (1925)
OB. DCLXXXV, 1994 - 1995

olej, płótno / 200 x 135 cm
sygn. na odwrocie: gierowski Ob DCLXXXV 94/95

Cena wywoławcza:
170 000 zł
38 813 EUR
44 503 USD

Estymacja:
200 000 - 250 000 zł ●
45 663 - 57 078 EUR
52 357 - 65 446 USD

200 000 zł
45 663 EUR
52 357 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.