1. Erno Erb - Przekupki

    Erno Erb
    - stragan zimą,

Nr katalogowy: 1

Erno Erb (1890 - 1943)
Przekupki

olej, płyta, 25 x 35 cm / sygn. l.d.: E Erb

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 827 EUR
2 095 USD

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 284 - 2 740 EUR
2 618 - 3 142 USD

8 000 zł*
1 827 EUR
2 095 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.