13. Stanisław Kaczor-Batowski - UŁAN PRZY PŁOCIE

    Zofia Stryjeńska
    - Taniec,

    Józef Chełmoński
    - Parobczak,

Nr katalogowy: 13

Stanisław Kaczor-Batowski (1866 - 1946)
UŁAN PRZY PŁOCIE, 1923

olej, tektura / 24 x 36,5 cm
sygn. i dat. p.d.: S. Batowski 1923

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 055 EUR
2 357 USD

Estymacja:
12 000 - 14 000 zł
2 740 - 3 197 EUR
3 142 - 3 665 USD

11 000 zł*
2 512 EUR
2 880 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.