41. Estera Karp - W szwalni

    Maurice Blond
    - Kwiaty w wazonie,

    Leon Weissberg
    - ok. Pejzaż leśny, 1928

Nr katalogowy: 41

Estera Karp (1897 - 1970)
W szwalni

olej, płótno / 65 x 82 cm
niesygn.

Cena wywoławcza:
9 500 zł
2 169 EUR
2 487 USD

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 284 - 2 740 EUR
2 618 - 3 142 USD

11 000 zł
2 512 EUR
2 880 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.