45. Henryk Hayden - MARTWA NATURA Z CZERWONYM DZBANKIEM, POCZ. LAT 20.

    Henryk Epstein
    - ok. PEJZAŻ Z DRZEWAMI, 1935 1940

    Zygmunt Menkes
    - Król Dawid,

Salon des Tuileries, Palais de bois, Porte Maillot, Paris, 1924.

Nr katalogowy: 45

Henryk Hayden (1883 - 1970)
MARTWA NATURA Z CZERWONYM DZBANKIEM, POCZ. LAT 20.

olej, płótno / 50 x 65 cm
sygn. p.d.: Hayden
na odwrocie etykieta wystawiennicza: SALON DES TUILERIES | 1924 | 3 | NOM DE L’ARTISTE Henri Hayden | TITRE DE L’OEUVRE nature mort

Cena wywoławcza:
42 000 zł
9 590 EUR
10 995 USD

Estymacja:
45 000 - 50 000 zł
10 274 - 11 416 EUR
11 781 - 13 090 USD

42 000 zł*
9 590 EUR
10 995 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.