46. Zygmunt Menkes - Król Dawid
Proweniencja
− kolekcja prywatna, Polska
− kolekcja rodziny Shapiro, USA
Nr katalogowy: 46
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Król Dawid
olej, papier / 40,5 x 33 cm w świetle passe partout
sygn. p.d.: Menkes
na odwrocie odręczna dedykacja artysty, o treści: To Hans and Ruth Schapiro and Paul with friendship, Sigmund Menkes
- Cena wywoławcza:
35 000 zł
7 991 EUR
9 163 USD
- Estymacja:
40 000 - 45 000 zł
9 133 - 10 274 EUR
10 472 - 11 781 USD
37 000 zł*
8 448 EUR
9 686 USD
31 MAJA 2016
31 maja, 2016 r. godz. 19.00
5 - 31 maja 2016 r.
- Kontakt w sprawie obiektów