48. Maurycy Mędrzycki - Bukiet kwiatów

    Jakub Markiel
    - Martwa natura z melonem,

    Leopold Gottlieb
    - Nosiwoda,

Nr katalogowy: 48

Maurycy Mędrzycki(Maurice Mendjizki) (1890 - 1951)
Bukiet kwiatów

olej, płótno / 64,7 x 80,6 cm
sygn. l.d.: Mendjizky

Cena wywoławcza:
30 000 zł
6 850 EUR
7 854 USD

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł
7 991 - 9 133 EUR
9 163 - 10 472 USD

31 000 zł
7 078 EUR
8 116 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.