54. Stanisław Eleszkiewicz - Bójka

    Stanisław Eleszkiewicz
    - PORTRET MĘŻCZYZNY W KAPELUSZU,

    Mela Muter Maria Melania Mutermilch
    - PORTRET DZIEWCZYNKI, LATA 20.,

Proweniencja

– kolekcja prywatna, Paryż
– kolekcja prywatna, Warszawa

Nr katalogowy: 54

Stanisław Eleszkiewicz (1900 - 1963)
Bójka

olej, płótno / 57 x 70 cm w świetle oprawy
sygn. l.d.: S. Eleszkiewicz

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 567 EUR
5 236 USD

Estymacja:
22 000 - 28 000 zł
5 023 - 6 393 EUR
5 760 - 7 330 USD

22 000 zł
5 023 EUR
5 760 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.