65. Władysław Jackiewicz - OBRAZ XII

    Maria Łunkiewicz-Rogoyska
    - AKT II C DYNAMICZNO-EKSPRESYJNY,

    - DZIENNIK 09.I – 24 I (ZIMA), 2012

Nr katalogowy: 65

Władysław Jackiewicz (1924)
OBRAZ XII, 1994

olej, płótno / 150 x 130,5 cm
na odwrocie na blejtramie: Jackiewicz Obraz XII/94
sygn. l.d.: Jackiewicz

Cena wywoławcza:
10 000 zł ●
2 284 EUR
2 618 USD

Estymacja:
12 000 - 16 000 zł
2 740 - 3 653 EUR
3 142 - 4 189 USD

14 000 zł
3 197 EUR
3 665 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.