70. Franciszek Starowieyski - CZTERY ZMYSŁY I DWA UPADŁE ANIOŁY

    Franciszek Starowieyski
    - BEZNADZIEJA WIECZNOŚCI, 1994

    Jan Lebenstein
    - FIGURA XX, 1959

Nr katalogowy: 70

Franciszek Starowieyski (1930 - 2009)
CZTERY ZMYSŁY I DWA UPADŁE ANIOŁY, 2006

suchy pastel, papier, płótno / 146 x 319 cm
sygn. u góry: F. Starowieyski /1706/ A.B.C.D. cztery zmysły i dwa upadłe anioły R .

Cena wywoławcza:
130 000 zł
29 681 EUR
34 032 USD

Estymacja:
160 000 - 200 000 zł
36 530 - 45 663 EUR
41 885 - 52 357 USD

140 000 zł*
31 964 EUR
36 650 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.