71. Jan Lebenstein - FIGURA XX

    Franciszek Starowieyski
    - CZTERY ZMYSŁY I DWA UPADŁE ANIOŁY, 2006

    Teofil Ociepka
    - OBRAZ FANTASTYCZNY, 1967

Proweniencja

– kolekcja prywatna, Kraków

Nr katalogowy: 71

Jan Lebenstein (1930 - 1999)
FIGURA XX, 1959

olej, płótno / 122 x 60 cm
sygn. p.d.: LEBENSTEIN 59
opisany na odwrocie: JAN LEBENSTEIN/ FIGURA/ XX/ 1959/ 122x60

Cena wywoławcza:
110 000 zł ●
25 115 EUR
28 796 USD

Estymacja:
150 000 - 170 000 zł
34 247 - 38 813 EUR
39 268 - 44 503 USD

145 000 zł
33 106 EUR
37 959 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.