72. Teofil Ociepka - OBRAZ FANTASTYCZNY

    Jan Lebenstein
    - FIGURA XX, 1959

    Jan Tarasin
    - NARODZINY PRZEDMIOTÓW XIV, 1997

Nr katalogowy: 72

Teofil Ociepka (1891 - 1978)
OBRAZ FANTASTYCZNY, 1967

olej, tektura / 38 x 21,5 cm
sygn. p.d.: T.Ociepka/67

Cena wywoławcza:
8 000 zł
1 827 EUR
2 095 USD

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł
2 284 - 3 425 EUR
2 618 - 3 927 USD

15 000 zł
3 425 EUR
3 927 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.