90. Rafał Olbiński - Syrena

    Ryszard Grzyb
    - BEZ TYTUŁU, 1992

    Jerzy Kałucki
    - MIXT, 2005

Nr katalogowy: 90

Rafał Olbiński (1943)
Syrena

akryl, płótno / 110 x 84,5 cm
sygn. p.d.: Olbiński

Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 416 EUR
13 090 USD

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł
13 699 - 18 265 EUR
15 707 - 20 943 USD

50 000 zł*
11 416 EUR
13 090 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.