92. Andrzej Kreutz-Majewski - Wiatrak

    Jerzy Kałucki
    - MIXT, 2005

Nr katalogowy: 92

Andrzej Kreutz-Majewski (1936)
Wiatrak, 2001

olej, płyta / 70 x 70 cm
sygn. l.d.: Andrzej Kreutz Majewski
opisany na odwrocie: „WiATRAK” / Andrzej Kreutz Majewski / 2001

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 567 EUR
5 236 USD

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł
5 708 - 6 850 EUR
6 545 - 7 854 USD

35 000 zł
7 991 EUR
9 163 USD

31 MAJA 2016

31 maja, 2016 r. godz. 19.00

5 - 31 maja 2016 r.