3. Michał Slezkin - śniło mi się

    Gossia Zielaskowska
    - high map, 2016

    Paweł Dunal
    - BEZ TYTUŁU [TYGRYSEK], 2009

Nr katalogowy: 3

Michał Slezkin
śniło mi się, 2016

olej, płótno / 60 x 160 cm
sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 161 EUR
1 309 USD

Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
1 625 - 2 089 EUR
1 833 - 2 357 USD

6 000 zł*
1 393 EUR
1 571 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00