7. Karolina Jaklewicz - WNIEBOMIGRACJA V

    Andrzej Folfas
    - DU COTE DE CHEZ LAUTREC, 2006

    Filip Gruszczyński
    - FLEUR DE FOUGÈRE, 2016

(ur. 1979 r.) w latach 2000-2003 studiowała na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Edukacja Artystyczna, specjalność: multimedia. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Wydział Malarstwa i Rzeźby. Dyplom z malarstwa zrealizowała u prof. Stanisława Kortyki oraz z projektowania malarstwa w architekturze i urbanistyce u prof. Wojciecha Kaniowskiego. W 2004 r. zdobyła I miejsce w konkursie na logo Mediateki we Wrocławiu. W 2005 r. zaprojektowała i zrealizowała monumentalna kompozycję malarską w kościele pw. Ducha Św. we Wrocławiu. W latach 2006-2007 otrzymała stypendium artystyczne Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W 2007 r. dostała wyróżnienie honorowe w III Ogólnopolskim Konkursie im. Mariana Michalika na Obraz dla Młodych Malarzy oraz nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego za najlepszy dyplom.

Nr katalogowy: 7

Karolina Jaklewicz (1979)
WNIEBOMIGRACJA V, 2016

olej, płótno / 120 x 100 cm
opisany na odwrocie: JAKLEWICZ/ 2016/ WNIEBO-/ MIGRACJA/ V

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 625 EUR
1 833 USD

Estymacja:
9 000 - 12 000 zł ●
2 089 - 2 785 EUR
2 357 - 3 142 USD

9 000 zł
2 089 EUR
2 357 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00