8. Filip Gruszczyński - FLEUR DE FOUGÈRE

    Karolina Jaklewicz
    - WNIEBOMIGRACJA V, 2016

    Agnieszka Kieliszczyk
    - ZAPĘTLANIE (KORONA), 2008

(ur. 1978 r.) jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki. Dyplom otrzymał w 2004 r. W 2009 r. namalował obraz uświetniający nadanie imienia Ireny Sendlerowej gimnazjum nr 65 na warszawskiej Woli. W 2011 r. uczestniczył w Targach Bez tytułu organizowanych przez Rempex podczas Nocy Muzeów. W 2011 r. zrealizował wystawę indywidualna w TAMICE Akademii Kreatywnego Rozwoju w Warszawie. Jego obrazy znajdują się w kolekcjach prywatnych w Niemczech, Belgii, Szwajcarii, Japonii i RPA.

Nr katalogowy: 8

Filip Gruszczyński (1978)
FLEUR DE FOUGÈRE, 2016

olej, płótno / 120 x 80 cm
sygn. l.d.: 2016 VI filippo
opisany na odwrocie: fleur de fougère / filippo VI 2016

Cena wywoławcza:
3 500 zł
813 EUR
917 USD

Estymacja:
6 000 - 8 000 zł
1 393 - 1 857 EUR
1 571 - 2 095 USD

3 700 zł*
859 EUR
969 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00