14. Tomasz Karabowicz - Przyjaciele

    Piotr Kachny
    - I_EVA, 2016

    Kuba Bąkowski
    - TV ZERO ZONES, 2005

(ur. 1971 r.) studiował na warszawskiej ASP. Dyplom w pracowni prof. Z. Gostomskiego zrealizował w 1997 r. Autor wielu wystaw indywidualnych m.in. Galeria Wirydarz, Lublin (2009), Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa (2010), Galeria Schody, Warszawa (2010), Classix Nouveaux, Warszawa (2012).

Nr katalogowy: 14

Tomasz Karabowicz (1971)
Przyjaciele, 2008

olej, płótno / 140 x 110 cm
sygn. p.d.: 2008/ TOMASZ KARABOWICZ
opisany na odwrocie monogramem autorskim oraz: 140 x 110/ „PRZYJACIELE”/ 2008/ TOMASZ/ KARABOWICZ/ KARCZUNEK

Cena wywoławcza:
3 000 zł
697 EUR
786 USD

Estymacja:
4 000 - 5 000 zł ●
929 - 1 161 EUR
1 048 - 1 309 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00