16. Magdalena Bielesz - BEZ TYTUŁU (Z CYKLU CENY)

    Jakub Bąkowski
    - TV ZERO ZONES, 2005

    Aleksandra Lisowska
    - VII, 2016

(ur. 1977 r.) studiowała na warszawskiej ASP, dyplom zrealizowała w Gościnnej Pracowni Malarstwa prof. L. Tarasewicza w 2002 r. Stypendystka Ministerstwa Kultury RP. Debiutowała wystawą indywidualną w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta w 2003 r. w Warszawie. Swoje prace prezentowała na między innymi na indywidualnych wystawach: Galerii Zero, Berlin (2003); 8 marca w Galerii Zachęta, Warszawa (2005); Universal Wish, MoKs, Mooste (2006); Chwilami Nierealności, Galeria Ikona, Łódź (2007); Galerii Hoża, Warszawa (2008). Brała udział w wielu prezentacjach zbiorowych min: Outvideo Festival, Narodowe Centr, Ekaterinburg (2004); the Detroit Film & Video Festival, Museum of New Art, Detroit (2005); Directors Lounge, Berlin (2008).

Nr katalogowy: 16

Magdalena Bielesz (1977)
BEZ TYTUŁU (Z CYKLU CENY), 2002

olej, płótno / 85 x 90 cm
opisany na odwrocie: MAGDALENA BIELESZ/ BEZ TYTUŁU Z CYKLU: „CENY”/ 2002/ OLEJ NA PŁÓTNIE/ 85 x 90 (cm)

Cena wywoławcza:
2 000 zł
465 EUR
524 USD

Estymacja:
4 000 - 5 000 zł ●
929 - 1 161 EUR
1 048 - 1 309 USD

2 500 zł
581 EUR
655 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00