17. Aleksandra Lisowska - VII
Studiowała na Wydziale Konserwacji Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (2004-2012) oraz na Accademia di Belle Arti w Maceracie (Włochy). Studia w pracowni malarstwa Piotra Bogusławskiego, pracowni rysunku Mariana Nowińskiego i na Wydziale Malarstwa Marka Sapetto. Aneks do dyplomu przygotowała na Wydziale Grafi ki w pracowni Piotra Smolnickiego. Brała udział w plenerach malarskich w kraju i zagranicą. Główna tematyka prac to abstrakcja i pejzaż – malarstwo materii.
Nr katalogowy: 17
Aleksandra Lisowska (1984)
VII, 2016
tech. mieszana, płyta / 108 x 63 cm
sygn. na odwrocie: ALEKSANDRA/ LISOWSKA/ VII/ 2016
- Cena wywoławcza:
1 000 zł
233 EUR
262 USD
- Estymacja:
2 000 - 3 000 zł
465 - 697 EUR
524 - 786 USD
2 000 zł
465 EUR
524 USD
XVII Aukcja Sztuki Najnowszej
15 września, 2016 r. godz. 19.00
- Kontakt w sprawie obiektów